hivin
18 بهمن 1401 - 15:35

رضایی: لیگ والیبال نشسته تیم‌های کمی داشت، اما باکیفیت بود/ سرمربی ذوب‌آهن: در دقیقه ۹۰ بازیکن گرفتیم

سرمربی تیم والیبال نشسته مس شهر بابک معتقد است با وجود حضور تنها پنج تیم در لیگ برتر این رشته، این مسابقات از کیفیت خوبی برخوردار بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هادی رضایی پس از قهرمانی تیم مس شهر بابک در مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته اظهار داشت: به کارکنان زحمتکش مس تبریک می‌گویم که سبب حمایت شرکت صنایع ملی مس از تیم و قهرمانی ما شدند، تشکر می‌کنم. بازیکنان ما زحمت کشیدند و سرتر از حریف بودند. آنها بازی جانانه‌ای انجام دادند که در نهایت موفق شدند.

وی در مورد بهره‌مندی تیم مس از سه بازیکن ملی‌پوش تصریح کرد: مطابق قانون، هر تیم می‌تواند سه ملی‌پوش داشته باشد. دیدید که 21 ساله هم به میدان رفت.

سرمربی مس شهر بابک درخصوص کیفیت لیگ برتر والیبال نشسته بیان کرد: تعداد تیم‌ها کم بود، اما کیفیت بازی‌ها بسیار خوب بود.

« شهرهای کوچک جور افراد زیادی را در کشور می‌کشند.»، رضایی ضمن بیان این جمله گفت: دیدیم که شهر 17 میلیونی تهران نماینده‌ای در مسابقات نداشت، اما شهر بابک با 80 هزار نفر جمعیت در این بازی‌ها شرکت کرد. قرار بود نماینده مشهد هم در رقابت‌ها حاضر شود که نتوانست به مسابقات برسد.

همچنین علی انصاری، سرمربی تیم ذوب‌آهن که شاگردانش به مقام سوم لیگ برتر والیبال نشسته دست یافتند، عنوان کرد: از مدیرعامل و همه کارگران زحمتکش ذوب‌آهن سپاسگزارم و عنوان سومی را به آنها تقدیم می‌کنم. سال گذشته نایب قهرمان لیگ شدیم، اما امسال نتوانستیم بازیکنان چندانی جذب کنیم. با این حال با همین بازیکنان بومی و نفرات جذب شده، مقام سوم رقابت‌ها را به دست آوردیم.

وی درخصوص مشکل گاندوها در خرید بازیکن خاطرنشان کرد: سایر باشگاه‌ها زودتر از ما شروع کردند و ما در دقیقه 90 چند بازیکن گرفتیم. بازیکنان خوبی در اختیار داشتیم، اما در بخش مهره کم آورده بودیم و ان‌شاءالله در مسابقات سال آینده تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1025093